Náš tým

VÁŠ ÚSPĚCH JE PRO NÁS MOTIVACÍ

 

Bc. Barbora Dvořáková (Jarošová)

Odborník na zdaňování - účetní

Jednatelka společnosti.  

Absolventka Vysoké školy Akademie Sting o.p.s., obor zdaňování. Výborná znalost práce na PC. Vedení účetnictví malých a středních firem, zpracování daňové evidence,  mzdová agenda. V kanceláři pracuje od roku 2004 a po řadových účetních dokončuje jejich práci a zpracovává všechny typy daňových přiznání. Zaměřuje se na daňovou optimalizaci firem. 


Tel: 608 768 843

Mail: dvorakova.barbora@profiuctonj.cz

 

Ladislava Jarošová

Prokurista, daňový metodik,účetní

Zakladatelka společnosti. 

Prokurista. Znalost ruského jazyka. V roce 1994 složena zkouška rekvalifikace na daňového metodika. V roce 1996 na VŠ Podnikatelů v Karviné dokončen kurz PROKURISTA. V roce 2002 úspěšně ukončená britská universita, obor Finanční Management. Praxe v účetnictví velkých výroben, pekáren.

Personalistika velkých organizací. Odborník na daňovou optimalizaci.


Pracovní doba pro veřejnost:

Pouze sjednané schůzky

Tel: 608 769 977

Mail: jarosova.ladislava@profiuctonj.cz

 

Bc. Jiří Kotek

Odborník na zdaňování

Vedoucí kanceláře, účetní

Jiří  zastává v naší společnosti i funkci asistenta. Stará se také o zastupování klientů na úřadech a vyzvedávání dokladů u některých klientů. Zároveň se stará o inkasa našich pohledávek. Je pečlivý a taktéž vystudoval Vysokou školu Akademie Sting, o.p.s. v oboru Zdaňování. V kanceláři pracuje již od roku 2004 a po řadových zaměstnancích dokončuje jejich práci a zpracovává všechny typy daňových přiznání.

Tel: 777 881 020

Mail: kotek.jiri@profiuctonj.cz

Jan Glogar 

asistent účetní

Zabývá se především účetnictvím stavebních a strojírenských firem. Jako řadový účetní se stará o komunikaci se svými klienty a jejich spokojenost. Rád se vzdělává v oborech, kterými se ve své práci zabývá a je skutečným odborníkem na tyto odvětví co se účetnictví týká.  


Tel: 608 769 980

Mail: glogar.jan@profiuctonj.cz

  

Iveta Kabátová

asistent účetní 

Vedení účetnictví malých a středních firem.  Asistentka kanceláře. Má na starosti papírování kolem přihlašování firem na úřady. Stará se chod pošty v naší firmě a její přijímání a odesílání. 

Mail: kabatova.iveta@profiuctonj.cz

Alžběta Jarošová

Administrativní pracovník 

Asistentka naší kanceláře. Zajišťuje drobný provoz kanceláře, stará se o naše pohodlí a zázemí. 


Mail: jarosova.alzbeta@profiuctonj.cz